ברוכים הבאים למרכז הדפסה בתלת מימד

פריטים 1 עד 10 מתוך 60 פרטים

לעמוד
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
קבע סדר יורד

עבודה בימי קורונה

יום שלישי, 31 במרץ 2020 16:20:48 Asia/Jerusalem

תקופה לא פשוטה, הוירוס גורם לכל העולם להשתנות ומדפסות תלת המימד אשר תמיד דובר עליהן כעל פתרון לבעיות אספקה למקומות מרוחקים הפכו לכלי לפתרון של בעיות אספקה עקב המצב המטורף שנוצר בעולם.

אנשים מדפיסים אביזרים שבעבר היו רוכשים אותם ללא בעיה אם כחלקי חילוף פשוטים למטבח ואם כאביזרי הגנה לרופאים ואפילו חלקים למכונות הנשמה.

אנחנו ממשיכים לתמוך בלקוחות שלנו ולספק חומרים, ישנם קצת חוסרים במלאי (ניתן לבצע הזמנות באתר - המלאים מעודכנים) אבל אנחנו פועלים להשלים אותם ומאמינים שבשבועות הקרובים המלאי יחזור להיות כבימים רגילים.

אספקת חומרים מתבצעת באמצעות משלוח באמצעות חברת שליחויות שעובדת בימים אלו ללא מגבלה ועדין ניתן לאסוף חומרים באיסוף עצמי (לפחות עד שתקנות התנועה יאסרו זאת)

המון בריאות, הקפידו על ההנחיות והמשיכו לחייך ולהדפיס

אסף

 

Read More

תגיות:

Posted By Assaf

AquaTech

יום ראשון, 19 בינואר 2020 10:44:21 Asia/Jerusalem

שמחים לעדכן לאחר בדיקות מוצלחות אנו מוסיפים למגוון הפילמנטים שלנו את הAquaTech ב2.85ממ וב 1.75ממ. AquaTech הוא בעצם BVOH (הגרסא של DutchFilaments-MCPP ) שמשמשת כחומר תומך להדפסות,זהו חומר מסיס במים כך שלאחר ההדפסה יש לטבול במים לחכות קצת ולקבל את המודל המודפס. בקיצור לטעמנו זה החומר תומך הטוב ביותר הקיים בשוק המסיס במים!

נבדק על מדפסות תלת מימד מסוג Raise3D, Ultimaker ו BCN3D תהנו:)

AquaTech -BVOH water soluble filament

Read More
Posted By System Administrator

BCN3D 3d Print Fam - חוות מדפסות תלת מימד

יום שלישי, 16 ביולי 2019 00:29:37 Asia/Jerusalem

BCN3D שחררו סרטון על הטכנולוגיה שעליה מבוססת פתרון שני הראשים הנפרדים של המדפסות שלה ה IDEX, הם בעיקר מהללים את הפרודוקטיביות (שכחו להדגיש את איכות ההדפסה וניקיון ההדפסה בשני צבעים\חומרים :) ) אפשר לראות בסרטון את חוות המדפסות של BCN3D - הפתרון שלהם ל Low Volume production אז הנה, תהנו:

Read More
Posted By System Administrator

FilaFlex filaments

יום שני, 4 במרץ 2019 15:30:05 Asia/Jerusalem

שמחים להביא לכם את הפילמטים של רקראוס ה filaflex קלים להדפסה (לפחות במדפסות הסיגמא ובוודאי ביחס לכל שאר הפילמנטים הגמישים) ראו את הנעלים שהודפסו בעזרתם.shoes printed in Filaflex

Read More
Posted By System Administrator

Sigma R19 3d Printer

יום שבת, 15 בדצמבר 2018 10:04:13 Asia/Jerusalem

BCN3D technologies have come with a new versions for their great 3d printers with significant improvements - the R19 Sigma 3d Printer and the R19 Sigmax 3d printers, this time both have Filament Sensor to help you avoid "3d printing air" and more important coming with Bondtech  extruders and new hotends made by E3D, the Bondtech extruders to whom is not familiar have only benefits which results in better 3d print quality and more reliable prints and actually enable printing the most demanding prints with lots of retractions - the filament is held with two gears and not just by one gear and a bearing as it was in previous versions of the Sigma and is still used in most printers. The other improvement is based on their collaboration with E3D the leading hotend manufacturer in the industry, the head still has the exceleent design of BCN3D which enable great printing quality of almost any filament  we are familiar with, now has a stabler temprature and better inner parts finish.

BCN3D Sigma and Sigmax 3d printers have all those hardware improvements and some firmware improvements that come along which are available also in the previous versions (just need to firmware update) and you will be able to print with both heads simultaniuosly saving actually half of the time!

Read More
Posted By 3dPC

3NTR V4 3D Printers

יום שני, 9 באפריל 2018 15:35:18 Asia/Jerusalem

מדפסות התלת מימד התעשיתיות הטובות ביותר זוכות לגרסא חדשה ה V4, חלק מהשיפורים כבר נמצאים במדפסות שכבר נמסרו בחודשים האחרונים, בעיקר מדובר על הרחבת יכולות ההדפסה לחומרים נוספים וזאת באמצעות הרחבת ה"מעטפת הטרמית", דברים שפעם היו כ Optional היום הם בסטנדרט, אז כולנו מרוויחים (ראשים חמים עם קירור מים עד טמפ' של 4500C מעלות, מגש מתחמם עד 1600C מעלות ותא עד 900C)

בנוסף, תוכנת ה Slicing הנהדרת פרי פיתוחה של 3NTR יחד עם הsettings  המותאמים למגוון גדול לחומרים הנדסיים- ה SSI, אנחנו נהנים ממנה, הכי פשוטה שיש, ממש Fool proof :) ועדין מאפשרת שליטה על כל אחד מהפרמטרים הנדרשים

וכדי שלא נסיים post על הדפסה בתלת מימד ללא תמונות, הנה מספר תמונות של הדפסות ב 3NTR A2

 A2 3d print

best support build, easy to remove

multi material parts 3d printed by 3NTR machine

Read More
Posted By 3dPC

PET-G on Sigma R17

יום חמישי, 6 ביולי 2017 16:53:13 Asia/Jerusalem

הרבה זמן עבר מאז העדכון האחרון שלנו, אז הנה שוב אנחנו מעדכנים :)

חלקכם כבר שם לב לכך שהוספנו את הפרימיום PET-G של dutchFilaments כחלק מהפילמנטים\חוטים למדפסות תלת מימד שאנחנו מוכרים, 

הנה הדפסה של מספר אוביקטים שנעשתה ע"י אחד הלקוחות שלנו על מדפסת הסיגמא R17 שלו (הוא מכנה אותה סיגי).

PET-G on Sigma R17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 קצת על PET-G של DutchFilaments, למי שלא מכיר את ה TECH-G וה T-GLASE של Taulman3D שגם הם סוג של PET-G, אז PET-G של DF הוא חומר נהדר קצת גמיש,חזק וקל להדפסה אנחנו הבאנו לפחות כרגע את הצבעים האטומים ולא השקופים. אתם מוזמנים להתנסות בהם ולאמץ אותם כחלק מפתרונות החומרים שלכם למדפסת תלת המימד שלכם גם אם היא לא נקראית סיגי :) 

Read More
Posted By System Administrator

מזין ויברציוני מודפס

יום שלישי, 14 בפברואר 2017 12:40:28 Asia/Jerusalem

לפני שבועיים הייתי אצל שמעון מ ש.ח. אוטומציה, לקוח שלנו שרכש את ה Raise3D N2 Plus כדי להפעיל אותה בפעם הראשונה ולהדריך אותו קצת על ה IdeaMaker, בכל זאת מדפסת תלת מימד ראשונה.

אחרי שהוא הדפיס סביבוi שהוא היה גאה בו ושלח לי תמונות, התחלתי לקבל תמונות וסרטונים יותר מעניינים, ביקשתי וקיבלתי ממנו אישור לשתף אתכם, אז ההדפסה הבאה אחרי הסביבון הוא הדפיס מזין ויברציוני - הנה שני סרטונים, הדפסה מעולה ומדוייקת של ה Raise3D אבל מה שהכי מעניין זה לאן כל אחד לוקח את מדפסת תלת המימד שלו והאפליקציות שהוא מוצא להן.

 

 

Read More
Posted By 3d Printing Center Israel

Raise3D N2 3d Printers

יום רביעי, 18 בינואר 2017 14:08:51 Asia/Jerusalem

הן כבר אצלנו כמה חודשים ואת מכונת הדמו שלנו החלפנו כבר 3 פעמים כיון שאנשים לא יכלו לחכות שהמכונה תגיע והכריחו אותנו למכור להם את המכונה שלנו מתצוגה :)

מדפסות נהדרות, איכות הדפסה של יציקות פלסטיק, אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם בעצמכם.

Raise3D לא מסתפקת בהעלאת רף איכות ההדפסה אלא גם מעלה את הרף בכל המסביב, אם מדובר בחיבוריות: חיבור לרשת LAN או WIFI או ה UPS הפנימי שמאפשר המשכת הדפסות גם לאחר הפסקות חשמל והממשק הסופר נח וידידותי של צג המגע הצבעוני.

המכנטרוניקה נהדרת, רק להסתכל על המבנה ואיך המגש יושב ודי ברור למה ההדפסות כלכך מדויקות ויפות.

הנה סקירה של ג'ואל - ה  3d printing nerd 

ועוד סקירה של Harstad Makers:

 

והנה פרויקט גדול של חבר שהודפס ב N2

 Dino printed on Raise3D N2 dual 3d printer

Read More
Posted By מרכז הדפסה בתלת מימד

ABS vrs ASAx

יום ראשון, 15 בינואר 2017 11:07:55 Asia/Jerusalem

חלקכם כבר הבחנתם בחומרים החדשים שנוספו לאתר שלנו (בינהם PC-ABS & ASA-X)  בפוסט הזה אני מעוניין לספר לכם יותר על ASA ובמיוחד על  ASA-X  בהשוואה ל ABS.

אני משער שאתם מכירים כבר ABS את יתרונותיו (יופי וחוזק) יחד עם חוסר הידידותיות - המגבלות שלו (ביחס ל PLA לדוגמא) כאשר מדפיסים אובייקטים גדולים  או מאסיווים כאשר אין ברשותכם מדפסת עם תא מחומם של סטראטאסיס או 3NTR.

לפני כשנה וחצי סטראטאסיס, הציגה טרמופלסטיק חדש המתאים לעבודה בקו המדפסות היוקרטי שלה - ה Fortus.

התרמופלסטיק הזה הוא (ASA - (Acrylonitrile Strrene Acrylate, ניתן לקרוא כאן את הפרסום שלהם בנושא.

ל ASA יש תכונות מכניות עדיפות על ABS (חוזק ועמידות לטמפרטורות) אבל בעיקר עדיף בהתיחסות לעמידות בחוץ ולא מושפע מאור UV כמו ש ABS מושפע אבל ל ASA עדין יש את אותה התנהגות לא ידידותית בהדפסה של אובייקטים גדולים ולכן ה X :)

 ASA-X הוא גרסא משופרת של ASA עם כל הייתרונות של ASA שניתן להדפסה סיתר קלות מאשר ABS גם באובייקטים גדולים ומסיווים. 

Read More

תגיות:

Posted By 3DPC

פריטים 1 עד 10 מתוך 60 פרטים

לעמוד
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
קבע סדר יורד