ברוכים הבאים למרכז הדפסה בתלת מימד

עלינו

אנחנו שלושה מקצועני טכנולוגיה, שלמה דנה ואסף, חבר'ה עם ניסיון משותף של שנים ארוכות בשימוש במדפסות תלת מימד בטכנולוגיות שונות, החל מפיתוח מדפסות והתאמתן, וכלה בשלל שימושים ללקוחות קצה מגוונים.

אנחנו מאמינים בטכנולוגיה ובבשורה שהיא מביאה למעצבים, מפתחים מהנדסים ובעצם לכל אחד ואחד מאיתנו. החזון שלנו הוא שלא ירחק היום ולכולנו תהיה נגישות למדפסת תלת מימד שבעזרתה נוכל להגשים את רעיונותינו או להדפיס מוצרים פרי תכנונם של אנשים אחרים.

עכשיו, כשמהפכת התלת מימד מגיעה לעולם הצרכן הסופי עם מדפסות תלת מימד המוצבות על שולחן העבודה בבית, במשרד או במפעל החלטנו למנף את הנסיון שיש לנו ולעזור למהפכה הזו להגיע גם לישראל.

אנחנו רוצים לספק לקהילת משתמשי המדפסות התלת מימדיות את מדפסות התלת מימד וחומרי גלם להדפסה (החוטים\נימים\פילמנטס והרזין) הטובים ביותר בטווח זמן קצר ובמחיר סביר. המטרה שלנו: הדפסת תלת מימד זולה וזמינה לכולם.

כפי שמרמז השם שלנו, הקמנו מרכז לתחום ההדפסה בתלת מימד בישראל, תחת היעד להיות המקור למדפסות והחומרים הטובים ביותר עבור לקוחותינו, על מנת לאפשר להם לבנות ולהפיח רוח חיים בעיצובים ובתכנונים שלהם באמצעות מדפסות ה-3D שלהם.

התוצאה של התכנון וההדפסה במדפסות תלת מימד תלויה רבות בחומרי ההדפסה בהם משתמשים. אנו מציעים אך ורק פילמנטס ורזין שעברו את בחינות האיכות המדוקדקות שלנו ושאנחנו בחרנו לעבוד איתם בעצמנו. זאת, כדי שתוצאות ההדפסה שלכם יהיו הטובות ביותר ובעלות תכונות החומר הנדרשות עבור יצירותיכם.

אנחנו עובדים עם ספקי חומרי גלם ומדפסות החולקים את אותו החזון לגבי הדפסה בתלת מימד ומביאים רק מדפסות תלת מימד וחומרי גלם איכותיים.

אנחנו תמיד מחפשים חומרים חדשים עבורכם ועבורנו, כך שאם אתם מעונינים בחומרים שאיננו מציעים עדיין או צבעים מסוימים (פנטון מסויים)  שאין במלאי – אנא צרו עימנו קשר. 

טלפון:                           054-4490104

דואל:       info@3dPrintingCenter.co.il

כתובתנו: רחוב הזית 1, אזור התעשיה לב הארץ, ראש העין.